De kern: A-groep

De wedstrijdkalender is altijd onder voorbehoud.

De trainers bepalen welke zwemmer welke wedstrijd zwemt. Alle zwemmers en/of hun ouders ontvangen hiervoor een e-mail.

  • 27-28/10/2018: Antheunis - Lago Rozenbroeken Gent (uitslag)

  • 4/11/2018: PK - Eeklo (uitslag)

  • 10-11/11/2018: BK 25m - Gent (voorprogramma + limiettijden) (programma)

  • 23-24-25/11/2018: Bonn

  • dec: laatste of allerlaatste kans

  • 6/1/2019: Mémorial Daniel Beernaert - Eeklo

  • 19-20/1/2019: Flanders Speedo Cup - Wezenberg Antwerpen

  • 9-10/2/2019: Vlaamse Jeugdkampioenschappen - Wezenberg Antwerpen

  • 1-2-3/3/2019: Vlaamse Kampioenschappen - Wezenberg Antwerpen

  • 17/3/2019: Beker Van Puymbrouck - Sint-Niklaas (onder voorbehoud)

  • 6-7/4/2019: MEGA Distance meet en Swim meet - Lago Rozenbroeken Gent

  • 19-20-21/4/2019: ZOLA - Antwerpen

  • 28/4/2019: ARSC - Eeklo

  • 4-5/5/2019: First Meeting - Lago Rozenbroeken Gent

  • 17-18-19/5/2019: Open Belgisch Kampioenschap


  • 12-13-14/7/2019: Zomercriterium

  • 19-20-21/7/2019: Belgische Jeugdkampioenschappen

  • 26-27-28/7/2019: Belgische Kampioenschappen

Limieten voor Vlaamse Kampioenschappen 2018: limiettijden

 

De jeugdkern: B-groep

De wedstrijdkalender is altijd onder voorbehoud en enkel voor zwemmers met een licentie.

De trainers bepalen welke zwemmer welke wedstrijd zwemt. Alle zwemmers en/of hun ouders ontvangen hiervoor een e-mail.


Tijdens de vakanties is er voor de competitiezwemmers steeds een aangepast trainings schema.


  • 7/10/2018: 400m criterium Tielt - Tielt (uitslag)

  • 27/10/2018: Memorial Anteunis - Lago Rozenbroeken Gent - alleen in de voormiddag - niet voor de 9 en 10 jarigen (uitslag)

  • 4/11/2018: 50m St-Pieters-Woluwe - Sint-Pieters-Woluwe (programma vm) + (programma nm) (uitslag)

  • 24/11/2018: Avondwedstrijd - Dendermonde (voorprogramma)

  • 2/12/2018: Lange afstand BRABO - Wezenberg Antwerpen (voorprogramma)

  • 23/12/2018: Laatste kans WZK - Sint-Niklaas (voorprogramma)

  • 27/12/2018: Laatste kans TZT - Torhout

  • 6/1/2019: Schaal Pepermans - Wezenberg Antwerpen (voorprogramma)

  • 19-20/1/2019: Flanders Speedo Cup - Wezenberg Antwerpen

  • 27/1/2019: extra training VJK zwemmers - 50m Brugge - enkel voor de VJK zwemmers!

  • 3/2/2019: extra training VJK zwemmers - 50m Brugge - enkel voor de VJK zwemmers!

  • 9-10/2/2019: Vlaamse Jeugdkampioenschappen VJK - Wezenberg Antwerpen - enkel voor zwemmers met limiettijden

  • 17/2/2019: Voorjaarsmeeting - Lokeren

  • 10/3/2019: 3de dag Oost-Vlaams criterium - Zottegem

  • 6-7/4/2019: MEGA distance meet en swim meet - Lago Rozenbroeken Gent

  • 22/4/2019: Paastornooi Waregem - Waregem

  • 4-5/5/2019: First Meeting - Lago Rozenbroeken Gent

    OF

  • 4-5/5/2019: Lentecriterium - Kortrijk

  • 11/5/2019: 200m van Stad Tielt - Tielt

  • 23/6/2019: MZK Menen avondwedstrijd - Menen


  • 12-13-14/7/2019: Zomercriterium

  • 19-20-21/7/2019: Belgische Jeugdkampioenschappen - enkel voor zwemmers met limiettijden

Limiettijden voor Vlaamse Jeugkampioenschappen VJK via deze link (doorschrollen naar omlaag voor het kader met de limiettijden)